Karta Oriflame
Tutaj możesz otrzymać Kartę Rabatową ORIFLAME. Kupować dla siebie taniej lub jako KONSULTANTKA Oriflame oferować nasze kosmetyki swoim klientom z 30% zyskiem.
Zakupy Oriflame
Dołącz do Klubu Oriflame!
Zamawiaj kosmetyki bezpośrednio.
- kosmetyki 30% marży taniej
- darmowe katalogi
- odroczony o 14 dni termin płatności
- zamawiasz kiedy chcesz

Jak zarabiać w internecie z Oriflame? Ile zarabia konsultantka Oriflame?

Marzysz o swoim własnym biznesie? Masz doświadczenie w sprzedaży i wiesz jak docierać do nowych osób? Chcesz zarabiać przez internet, z zacisza własnego domu? Z Ori24H już dziś możesz zarabiać i stać się swoim własnym szefem.

Jak i ile zarabia konsultantka Oriflame? W jaki sposób pozyskuje się nowych klientów? Dla kogo ta forma pracy będzie najlepsza? I najważniejsze – ile Ty możesz zarobić, rejestrując się jako konsultantka i prowadząc sprzedaż produktów z katalogu? Przeczytaj i dowiedz się więcej o pracy konsultantów Oriflame. Zarejestruj się jako konsultantka w Ori24H i poznaj nowe możliwości zarabiania w internecie.

Jak wygląda praca w Oriflame?

Początkujący konsultant zaczyna zwykle od sprzedaży produktów z katalogu wśród znajomych. Jak to wygląda?

  1. Dostajesz katalog Oriflame z ofertą kosmetyków i przekazujesz go znajomym
  2. Zbierasz zamówienia, składasz zamówienie w Oriflame i umawiasz się z klientami na odbiór produktów

Jako konsultant lub konsultantka masz specjalną ofertę na produkty, dzięki czemu cena produktów dla Ciebie jest niższa niż ceny z katalogu. Sprzedając kosmetyki w cenach katalogowych, zarabiasz 25% na każdym produkcie. Zarobki zależą od tego, ile czasu możesz poświęcić na pracę i jaką opracujesz strategię sprzedaży. Im więcej sprzedajesz, tym więcej pieniędzy zarabiasz. Do tego możesz zyskać atrakcyjne nagrody, brać udział w programach lojalnościowych z promocjami i korzystać z rabatów, a produkty Oriflame dla siebie kupisz po cenie niższej o 20%. Proste, prawda?

Jak pozyskiwać nowych klientów i zwiększać zarobki?

Rejestrujesz się jako konsultantka Oriflame, zaczynasz od zbierania zamówień dla znajomych osób, ale co dalej? Możesz skorzystać z sieci znajomych i przekazywać katalog znajomym znajomych, organizować spotkania i warsztaty dla kobiet i nie tylko lub brać udział w targach i imprezach i promować w tym czasie produkty. Wiele zależy od Twojej kreatywności i planu sprzedażowego. Możesz stworzyć swoją lojalną, stale powiększającą się społeczność miłośniczek makijażu i kosmetyków, które staną się Twoimi klientkami.

A co, jeśli chcesz zarabiać więcej? Jako konsultantka Oriflame możesz też sprzedawać produkty w internecie, tworząc swój własny sklep internetowy z kosmetykami.

Jak sprzedawać produkty Oriflame online i zarabiać więcej?

Internet daje Ci mnóstwo nowych możliwości i narzędzi, dzięki którym możesz oszczędzić naprawdę dużo czasu na pracę i promocję kosmetyków i zarobić więcej. Nie musisz korzystać z tradycyjnego, papierowego katalogu – teraz masz możliwość wykorzystać do sprzedaży katalog online. Zobacz aktualny katalog Oriflame i sama przekonaj się, jakie to proste.

Co dalej? Wszystko zależy od Ciebie. Chcesz promować się w internecie jako konsultantka Oriflame? Skorzystaj z reklamy w mediach społecznościowych lub stwórz bazę adresów e-mail, przyciągaj nowe osoby i zwiększaj liczbę swoich klientów. Każdego dnia masz możliwość powiększania bazy swoich klientów – nowe osoby możesz znajdować w social media, a katalog do złożenia zamówienia wysłać w wiadomości prywatnej lub poprzez e-mail.

Chcesz oszczędzać czas i zdobywać nowe zamówienia szybciej? Wypróbuj nowy trend i organizuj transmisje online dla grupy potencjalnych klientów. W ten sposób będziesz pracować i zarabiać pieniądze z zacisza własnego domu. Sprzedawaj kosmetyki w cenach katalogowych jako konsultantka Oriflame i zarabiaj 25% na każdym z produktów z Ori24H.

Zarabiaj online z Oriflame!

Jako klubowicz Klubu Oriflame masz możliwość stworzenia swojego własnego internetowego biznesu, a e-katalog Oriflame umożliwi Ci szybkie zamówienie produktów dla siebie i kosmetyków w cenach katalogowych dla każdego klienta. Po prostu wyślij klientowi link do rejestracji lub do katalogu i zamów kosmetyki do domu, a potem przekaż je zadowolonemu klientowi.

Rejestracja jest darmowa, a osoby, które dokonają za Twoim pośrednictwem zakupów, stają się Twoimi klientami. Zarobki z każdej sprzedaży z katalogu to 25%. Za każde 100 złotych zarobisz 25 złotych, a za każdy 1000 złotych – 250 złotych! Skontaktuj się z nami i zacznij pracować dla siebie – wygodnie, z własnego domu. Jako konsultantka Oriflame jesteś swoim własnym szefem.

Praca jako konsultantka Oriflame – korzyści dla ciebie

Jakie czekają Cię korzyści z pracy w Oriflame?

  • zarabiasz 25% marży sprzedaży każdego produktu – sprzedajesz kosmetyki po cenach katalogowych i zgarniasz zysk ze sprzedaży dla siebie
  • pracujesz dla siebie – tyle, ile chcesz i kiedy chcesz
  • rozwijasz się, rozbudowując online sieć klientów i klientek w całej Polsce – poznajesz nowych ludzi i zdobywasz umiejętności w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu
  • jako konsultantka masz dostęp do szkoleń marketingowych i kosmetycznych
  • kosmetyki dla siebie kupujesz w niższej cenie
  • zyskujesz dostęp do promocji i bonusów – Program Witamy i programy lojalnościowe z nagrodami

Chciałabyś dowiedzieć się więcej i zacząć pracę jako konsultantka Oriflame? Skontaktuj się z nami i zacznij rozwijać karierę w sprzedaży z Ori24H!

Katalog i cennik GRATIS,
nagrody, pomoc 24h.
BEZPŁATNA rejestracja on-line.


Krok 1: Wypełnij formularz rejestracji on-line

Krok 2: Wyślij zgłoszenie by otrzymać e-mail zawierający numer oraz hasło do logowania się na stronie www.oriflame.pl

Krok 3: Otrzymasz możliwość zamawiania kosmetyków Oriflame bez 30% marży - zamawiasz kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Bez zobowiązań!


   
 
Strona należy do niezależnego Konsultanta Oriflame.
Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl