Karta Oriflame
Tutaj możesz otrzymać Kartę Rabatową ORIFLAME. Kupować dla siebie taniej lub jako KONSULTANTKA Oriflame oferować nasze kosmetyki swoim klientom z 25% zyskiem.
Zakupy Oriflame
Dołącz do Klubu Oriflame!
Zamawiaj kosmetyki bezpośrednio.
- kosmetyki 25% marży taniej
- darmowe katalogi
- odroczony o 14 dni termin płatności
- zamawiasz kiedy chcesz

Pytania

1. Kto może zostać klubowiczem Oriflame?
Członkiem Klubu Oriflame może zostać każda osoba, która ukończyła 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego – napisz do mnie by poznać szczegóły takiej rejestracji.

2. Czy rejestracja coś kosztuje?
Rejestracja jet darmowa. Po rejestracji otrzymasz gratis katalog oraz cennik i zdecydujesz czy chcesz złożyć zamówienie. Do pierwszego zamówienia po rejestracji Oriflame dolicza 6,9 zł jednorazowej opłaty wpisowej, lecz rejestrując się poprzez tą stronę zwracamy opłatę wpisową. Oprócz tego, w Oriflame nie ma żadnych ukrytych opłat!

3. Ile mogę zarobić w Oriflame?
Tyle, ile chcesz! Wszystko zależy tylko od Ciebie. Po przystąpieniu do Oriflame od razu masz możliwość kupowania kosmetyków 25% marży taniej, np. gdy cena w katalogu wynosi 49,99 zł to dla Ciebie tylko 39,99 zł. Na tym jednym tylko produkcie zyskujesz 10 zł. Jeśli będziesz zamawiać więcej i/lub zaczniesz budować grupę konsultantów, Twoje zarobki mogą zwiększyć się od 4% do 24% dodatkowej premii katalogowej od obrotu netto grupy.

4. Czy mogę zwrócić produkt, z którego nie jestem zadowolona?
Tak, każdy produkt można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni pod warunkiem, że nie został zużyty w więcej niż 30% swojej zawartości.

5. Czy po rejestracji muszę zamawiać kosmetyki w każdym katalogu i na określoną kwotę?
Zamawiasz kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu. Pełna swoboda – jak w zwykłym sklepie internetowym.

6. Ile wynosi kredyt (odroczony termin płatności) na zakup produktów Oriflame?
Po dostarczeniu do Oriflame podpisanego wniosku o “Przyjęcie do Klubu Oriflame” oraz ksera dowodu osobistego, otrzymasz możliwość zamawiania z odroczonym o 14 dni terminem płatności do kwoty 400 zł. Po uregulowaniu płatności w terminie, Oriflame zwiększy kwotę kredytu.

7. Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z członkostwa w Oriflame?
W każdej chwili możesz zrezygnować a rezygnacja nic nie kosztuje. Jeżeli w ciągu dwóch katalogów od rejestracji nic nie zamówisz to Oriflame automatycznie usunie Twoje członkostwo. Jeżeli złożysz pierwsze zamówienie to członkostwo wygasa po roku od ostatniego zamówienia.

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytania skontaktuj się z nami.

Katalog i cennik GRATIS,
nagrody, pomoc 24h.
BEZPŁATNA rejestracja on-line.


Krok 1: Wypełnij formularz rejestracji on-line

Krok 2: Wyślij zgłoszenie by otrzymać e-mail zawierający numer oraz hasło do logowania się na stronie www.oriflame.pl

Krok 3: Otrzymasz możliwość zamawiania kosmetyków Oriflame 25% marży taniej - zamawiasz kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Bez zobowiązań!


   
 
Strona należy do niezależnego Konsultanta Oriflame.
Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl